חברת ״טופ-פיק״ היא חברת בוטיק המספקת ללקוחותיה פתרונות השמה ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מספקים שרות למגוון לקוחות – החל מחברות קטנות הבונות את התשתית הניהולית שלהן וצומחות משם, ועד לארגונים בינוניים וגדולים יותר המתפתחים עם צרכים חדשים ומבצעים שינויים והתאמות.

אנו מנוסים באיתור, סינון וגיוס עובדים בדרגים השונים לתפקידי מטה ואדמיניסטרציה, כספים, שיווק ומכירות, תפעול ולוגיסטיקה, מערכות מידע, הנדסה ופיתוח לחברות הייטק, ביוטק, מכשור רפואי, מיזמי סטארט-אפ, כמו גם חברות תעשיה ומוצרי צריכה.

השמה מוצלחת, מבחינתנו, אינה מסתיימת בקליטת העובד בלבד, אלא בעובדה שהעובד נשאר, תורם ומתפתח בארגון לאורך זמן, לכן לקוחותינו זוכים למיקוד, זמינות, תשומת לב וקשר אישי.

הניסיון והידע שנרכשו במשך יותר מ-20 שנה מאז הקימה נעמי גולדברג את החברה, יחד עם הניסיון שצברה לפני כן כמנהלת משאבי אנוש בחברות הייטק , מאפשרים לצוות של ״טופ-פיק״ לגייס עובדים עבור לקוחותיה מתוך הבנה עמוקה של הדינמיקה בארגונים והצרכים המקצועיים כמו גם התרבות הארגונית שלהם. הבנה זו תורמת גם ליכולת שלנו לייעץ ללקוחותינו אשר חשים בנוח לפנות אלינו לסיוע בסוגיות משאבי אנוש מעבר לעצם הגיוס.

אנו מקפידים על ניהול תהליך מקצועי ויסודי עד השגת השמה מנצחת לכל הצדדים, בשימת דגש על סטנדרט גבוה, חוות-דעת המשקפת תמונת אדם מלאה ושמירה על דיסקרטיות הרמטית הן של המועמד והן של הארגון.